Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přidejte vaše přání a podělte se o něj s ostatníma...

Co ti k Tvému svátku přát, snad štěstí a lásku vše co Ti život může dát. Co víc ti ještě přát snad už jen překrásného prince a pohádkový hrad. Vše nejlepší!
 
K Veselím Vánocům ti přeji vše co ti můžu přát, ať máš svou lásku komu dát, ať Tě má někdo hodně rád. Rozum, co v nouzi poradí, ruku, co v žalu pohladí a hlavně přátele, co nikdy nezradí! Všechno nej do roku 20...
 
Když tuto zpravu smažeš chceš mě, když ji uložíš miluješ mě, když ji budeš ignorovat, nemužeš beze mě žít a když mi odpovíš, chceš se se mnou milovat, co uděláš???
 
Sviť sluníčko zlatým světlem, s láskou pohlaď zemi teplem, pohlaď toho, kdo dnes slaví a poprej mu štestí, zdraví, pošimrej ho za mě máličko, ať dnes záři jako sluníčko. Že je o rok starší, komu pak to dneska vadí, vždyť ho máme stejne všichni hodně radi! Všechno nejlepší ti přeji k narozeninám!
 
Ber všechno, co Ti život dal, radost, smutek, lásku, vždyť život je jen karneval,
v nemž stokrát změníš masku. Všechno nejlepší ti přeji k narozeninám!
 
Život ti píše zas o rok víc, slovíčkem psaným, chtěl bych ti říct, žij podle svého, měj pevné zdraví, a dnešek oslav tak jak se slaví, popíjej víno písničku zpívej,
s veselou tváří na svět se dívej. Všechno nejlepší ti přeji k narozeninám!
 
Valentin
 
 Ke svatému Valentýnu Ti z lásky verše posílám, jen co budem spolu, sladkou pusu ti dám! Srdce mé Ti z lásky daruju, protože Tě tolik miluju!
 
Lásky čas je tu zas, vidíme ji všude kolem, cestou lesem, městem, polem, najdem ji i v nás. Krásného Valenýna!
 
K svátečku všech zamilovaných i já malé přání mám, ať máme hodně dnů krásných a nic nechybí nám.
 
Věnováno mé lásce Ráďovi

Máš nádherný oči a strašně roztomilej výraz v obličeji . Že mi nerozumíš? Tak dál . Tvůj pohled mě vždycky dostane a Tvůj hlas mě totálně rozhodí . Pořád ne? Už nevím jak Ti to mám říct. Ale jo, teď mě to nepadá. Co takhle: Mám Tě rád...

Chodím z rohu do rohu, zapomenout nemohu, tvé oči stále vidím, vyznat lásku se ti ...... stydím.
Až zavřeš očička ...... a budeš snít, přál bych si na chviličku u Tebe být. Pohladit Tě po tváři, vidět ještě jak se Tvůj úsměv rozzáří a popřát Ti sladké sny, ať se Ti má lásko krásně spí.
Až se mě jednou zeptáš ....., jestli mám radši tebe, nebo svůj život, já ti odpovím, že svůj život a ty odejdeš, aniž bys věděl, že můj život jsi ty!

I když nám osud v setkání brání, mé city Ti napíšu v tomto přání. Myslím na Tebe, chybíš mi moc, den smutný je bez Tebe ......, večer i noc.

Všechno nejlepší
Hádej proč dnes píšu ti jen? Dvakrát jsem si dnes ruce myl, abych ti popřál básničkou jen, nastav uši a do vázy kytku si dej, postav si na kafe, dva cukry mám rád, hele neděkuj básnička není zas tak moc, to co uvnitř mám stejně neumím říct, jako kostky je život den a noc, jenž se střídá a míň je lepší než nemít nic, tak všechno nejlepší, zdraví a tak, ať všechno ti jde tak jak chceš, sám nejlíp víš co má se přát a nám stačí, že žiješ a že jseš.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jsem to ja

(alena, 13. 2. 2013 17:43)

K narozeninám

(Mirriam, 28. 2. 2011 2:21)

Psychologové tvrdí, že někteří 'normální' lidé, jakmile dosáhnout Tvého věku, ztrácí zájem o všechno, ale Ty se nemusíš bát! ... Ty jsi nebyl nikdy normální! Všechno nejlepší k Tvým narozeninám!

Láska má spoustu tváří...

(Klárka, 13. 9. 2009 14:48)

Láska má spoustu tváří, kvete v každém stáří. Když potkáš lásku pravou, probleskne Ti hlavou, co Ti v životě chybělo. Potom pocítíš štěstí - radost, ale i smutek žal, s obavami, že Tě láska opustí a půjde dál.